Translate

piątek, 10 sierpnia 2012

Komunikat.

Póki co trochę bardziej informacyjnie. Może jak znajdę chwilkę czasu, a czeka mnie niesamowicie bogaty w zajęcia dzień, to coś skrobnę. Dzisiaj dwa komunikaty ale nie ma co się bać nic strasznego się nie dzieje :) Zapraszam do lektury, a w dalszej części tego posta malutki deserek.


Gdy wchodzę na bloga i patrzę w statystyki to nie mogę oka nacieszyć. To dopiero 5 dzień funkcjonowania a wyświetleń coraz więcej. Dodatkowo cieszy mnie fakt, że oprócz samych wejść i wyświetleń postów pojawiają się komentarze (są one bardzo miłe, a zważywszy na to, że nie są przez mnie moderowane to tym bardziej jest mi przyjemnie) wymiana opinii i poglądów to jeden z celów założenia tego bloga, dlatego bardzo dziękuje Wam za odwiedziny i komentarze. Przybywa też blogów które jak obserwuję. Każdy z nich odwiedzam jak tylko zobaczę nowy wpis. Staram się komentować jeżeli mam coś do dodania. Jednocześnie zachęcam do śledzenia nowych wpisów u mnie i maźnięcia pod nimi swoich kilku słów ;)


Druga sprawa to możliwość przeglądania mojego bloga przez urządzenia mobilne. Wcześniej średnio wyglądało to na różnych systemach (ios, android, windows mobile) Teraz po kilku zmianach wygląda na to, że wszędzie wszystko jego jak trzeba. Teraz gdziekolwiek jesteście możecie w czasie gdy dopada nuda poczytać sobie czy pooglądać fotki. Zachęcam do wypróbowania wersji mobilnej i napisania mi informacji zwrotnej czy wszystko gra.

Jak już mówiłam wcześniej - nie będę Was męczyć samym tekstem więc dodaje pierwsze jak dotąd moje zdjęcie:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć)

1 komentarz:

  1. ja choćbym chciała to nie skomentuję wszystkim, których obserwuję postów.. jest ich za dużo i ty pewnie też kiedyś będziesz tak miała ;) ładne zdjęcie :D

    OdpowiedzUsuń